KLUCZ UDAROWY 36V WR36DHW2Z 1/2" 380Nm BL HITSYSTEM Hikoki HWR36DHW2Z
Producent: Hikoki
Kod produktu: HWR36DHW2Z
Opis
Silnik bezszczotkowy o szerokim zakresie zastosowania i momencie obr. wynoszącym 380 Nm., i momencie zrywający 700 Mn.
Wyposażony jest w metalowy hak, wygodną rękojeść w technologi Soft Grip, światło LED.
Bez akumuatora i ładowarki, walizka systemowa HITSYSTEM.
DANE TECHNICZNE:
Max moment obrotowy (Nm) 380
Śruba (mm) M10-M20
Prędkość obrotowa (1/min) 0 - 3000
Liczba udarów (1/min) 0 - 4100
Śruba o wysokiej wytrzymałości (mm) M10-M16
Napięcie akumulatora (V) 36
Długość całkowita (mm) 290
Waga (kg) 1,6 (bez aku.)
Uchwyt roboczy (mm/cale) 12,7mm (1/2") kwadrat