KLUCZ UDAROWY 36V WR36DG WRZ 1/2" 1400Nm Hikoki HWR36DGWRZ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: Hikoki
Kod produktu: HWR36DGWRZ
Opis
Silnik bezszczotkowy, który pozwala na uzyskanie momentu obrotowego 1400 Nm (max. moment zrywający to 2000 Nm).
DANE TECHNICZNE,
Max moment obrotowy (Nm) 1400
Śruba (mm) M12-M33
Prędkość obrotowa (1/min) 0 - 600 - 900 - 1200 - 1500
Liczba udarów (1/min) 0 - 1600 - 1900 - 2200 - 2500
Śruba o wysokiej wytrzymałości (mm) M10-M24
Napięcie akumulatora (V) 36
Długość całkowita (mm) 290
Waga (kg) 3,9 (z aku. BSL36A18)
Uchwyt roboczy (mm/cale) 12,7mm (1/2") kwadrat