KLUCZ UDAROWY 36V WR36DFW2Z 3/4" 1700Nm BL MULTIVOLT IP56 HITSYSTEM Hikoki HWR36DFW2Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: HWR36DFW2Z
Opis
Urządzenie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy, który pozwala na uzyskanie momentu obrotowego 1900 Nm (max. moment zrywający to 2400 Nm).
Wyposażono go w cztery tryby pracy – możliwość ustawienia odpowiednich obrotów i poziomu daru.
Bez akumuatora i ładowarki, walizka systemowa HITSYSTEM.
DANE TECHNICZNE:
Max moment obrotowy (Nm) 1900
Śruba (mm) M12-M36
Prędkość obrotowa (1/min) 0 - 600 - 900 - 1200 - 1500
Liczba udarów (1/min) 0 - 1600 - 1900 - 2200 - 2600
Śruba o wysokiej wytrzymałości (mm) M10-M27
Napięcie akumulatora (V) 36
Długość całkowita (mm) 290
Waga (kg) 3,5 (bez aku.)
Uchwyt roboczy (mm/cale) 19mm (3/4") kwadrat