KLUCZ UDAROWY 18V 3/8" 180Nm 2 x 5,0Ah WALIZKA MAKPAC DTW180RTJ MAKITA MDTW180RTJ
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDTW180RTJ
Opis
Kompaktowa - długość całkowita tylko 147 mm
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Aluminiowa obudowa przekładni poprawiająca jej żywotność
2-stopniowa elektroniczna kontrola częstotliwości udarów
Maksymalny moment obrotowy - 180 Nm
Dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
Dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Prędkość obr. na biegu jałowym - tryb miękki: 0 - 1300 obr./min
Prędkość obr. na biegu jałowym - tryb twardy: 0 - 2400 obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym - tryb miękki: 0 - 2000 /min
Częst. udarów na biegu jałowym - tryb twardy: 0 - 3600 /min
Śruby standardowe: M8 - M16
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M6 - M12
Maks. moment obr. miękki / twardy: 65 / 180 Nm