KLUCZ UDAROWY 18V 3/4" 1050Nm 2x5,0Ah BEZSZCZOTKOWY MAKPAC DTW1001RTJ MAKITA MDTW1001RTJ
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDTW1001RTJ
Opis
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Duży moment obrotowy - 1050 Nm
Moment obrotowy taki sam przy prawych jak i lewych obrotach
Kompaktowa budowa daje lepszą kontrolę i możliwość manewru
Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść daje większą kontrolą i komfort pracy
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
DTW1001RTJ: dostarczany w walizce systemowej MAKPAC + 2 x 5,0Ah
DANE TECHNICZNE:
Częst. udarów na biegu jałowym 1 / 2 / 3 Bieg: 0 - 1800 /min / 0 - 2000 /min / 0 - 2200 /min
Max moment obrotowy: 1050 Nm
Uchwyt narzędziowy: 3/4 "
Śruby standardowe: M12 - M30
Śruby wysokiej wytrzymałości: M10 - M24
Wymiary (DxSxW): 229 x 282 x 100mm
Waga: 3,7 kg
Napięcie zasilania: 18 V