KLUCZ UDAROWY 18V 1/2" 190Nm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DTW190Z MAKITA MDTW190Z
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDTW190Z
Opis
Kompaktowa budowa daje lepszą kontrolę i możliwość manewru
Mocny, kompaktowy oraz lekki silnik 4-biegunowy
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
Możliwość zastosowania paska na ramię (wyposażenie opcjonalne)
Dostarczany bez walizki, akumulatorów i ładowarki
DANE TECHNICZNE:
Prędkość obr. na biegu jałowym: 0-2300 obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym: 0-3000 /min
Max moment obrotowy: 190 Nm
Uchwyt narzędziowy: 1/2 "
Śruby standardowe: M8 -M16
Śruby wysokiej wytrzymałości: M8 -M12
Wymiary (dł x szer x wys): 176 x 79 x 237 mm
Waga: 1,7 kg
Napięcie zasilania: 18 V