KLUCZ UDAROWY 12V 160Nm 3/8" TW160DSAE MAKITA MTW160DSAE
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MTW160DSAE
Opis
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia CXT - Compact Extreme Technology
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Maksymalny moment obrotowy - 160 Nm
Taki sam moment obrotowy zarówno przy prawych jak i lewych obrotach
Dostarczany w walizce z 2 akumulatorami BL1021B (12 V Max / 2,0 Ah)
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 12 V Max (10,8 V)
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jał. 1 bieg: 0 - 1300 obr./min
Prędkość obr. na biegu jał. 2 bieg: 0 - 2400 obr./min
Częst. udarów na biegu jał. 1 bieg: 0 - 2000 /min
Częst. udarów na biegu jał. 2 bieg: 0 - 3600 /min
Śruby standardowe: M8 - M16
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M6 - M12
Maks. moment obrotowy: 160 Nm
Uchwyt narzędzia: kwadratowy 3/8"
Wymiary (długość całkowita): 144 mm