KLUCZ UDAR. 12V CXT TW140DSMJ 135Nm 3/8" 2x4,0Ah MAKITA MTW140DSMJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MTW140DSMJ
Opis
Lekki i kompaktowy klucz udarowy zasilany akumulatorem 10,8 V
CXT - Compact eXtreme Technology
Regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
Maksymalny moment obrotowy - 140 Nm
Taki sam moment obrotowy zarówno przy prawych jak i lewych obrotach
Aluminiowa obudowa przekładni
Uchwyt narzędziowy - kwadrat 3/8"
Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem
Dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
Dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1040B (10,8 V / 4,0 Ah) i ładowarką DC10SA
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 10,8 V (12 V Max)
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min
Częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 /min
Śruby standardowe: M8 - M16
Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M6 - M12
Maks. moment obrotowy: 140 Nm
Uchwyt narzędzia: kwadrat 3/8"
Wymiary (długość całkowita): 161 mm