KLUCZ / SZCZYPCE DO RUR 550mm 2" gas BETA BE378-550
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BETA
Kod produktu: BE378-550
Opis
SZCZYPCE KLUCZ DO RUR BETA 378/550
DŁUGOŚĆ NARZĘDZIA: 550 mm
ROZSTAW SZCZĘK: 2" - 60 mm