KLUCZ / SZCZYPCE DO RUR 550mm 2" gas BETA BE374-550
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BETA
Kod produktu: BE374-550
Opis
LUCZ DO RUR 410
BETA 374/410
DŁUGOŚĆ NARZĘDZIA: 410 mm
ROZSTAW SZCZĘK: 1 1/2" - 49 mm