KLUCZ PŁASKI NASTAWNY ZE SKALĄ 380MM BETA BE111E/380
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BETA
Kod produktu: BE111E/380
Opis
KLUCZ PŁASKI NASTAWNY ZE SKALĄ
ROZMIARY
100MM - 600MM