KLUCZ DO RUR 3" 378/650 BETA BE378-650
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BETA
Kod produktu: BE378-650
Opis
KLUCZ DO RUR 650
BETA 378/650
DŁUGOŚĆ NARZĘDZIA: 650 mm
ROZSTAW SZCZĘK: 3" - 90 mm