KAMERA INSPEKCYJNA GIC 120 C ADAPTER DO BATERII AA1 BOSCH B0601241200
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: B0601241200
Opis
Dane techniczne
Dodatkowe informacje
Napięcie akumulatora 12 V
Wielkość wyświetlacza 3,5 "
Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 px
Średnica głowicy kamery 8,5 mm