HIKOKI WKRĘTARKA 18V DS18DEWHZ 70Nm 2x4,0Ah BL HITSYSTEM
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: Hikoki
Kod produktu: DS18DEWHZ
Opis
Została wyposażona w nowoczesny silnik bezszczotkowy o zwiększonej efektywności względem tradycyjnych silników szczotkowych co średnio zwiększa czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora o około 50%. Wysoki moment obrotowy 70 Nm i duża prędkość wiercenia czyni to urządzenie bardzo uniwersalnym narzędziem. Posiada kompaktowe wymiary, długość korpusu zaledwie 155 mm.