GWOŹDZIE N55 2,03-55 Q BOSTITCH BCHN203335CPJ1Q
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: BOSTITCH
Kod produktu: BCHN203335CPJ1Q
Opis
Numer katalogowy N20335Q
Opis GWOŹDZIE W TAŚMACH 2.03-35 GłADKIE 21M
Grubość 2.03 mm
Główka 4.5 mm
Długość 35 mm