GWOŹDZIE FAC 2,50-60 SPIRA Q 9m BOSTITCH BCHF250SP60Q
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: BOSTITCH
Kod produktu: BCHF250SP60Q
Opis
Numer katalogowy F250SP60
Ten produkt został zastąpiony przez: F250SP60Q
Opis GWOŹDZIE W TAŚMACH 2.50-60 SPIRALNE 9M
Grubość 2.5 mm
Główka 7.2 mm
Długość 60 mm