GWOŹDZIE BRT21 3,80 x 120mm 1288 szt. KB380120 BOSTITCH BCHKB380120
Producent: BOSTITCH
Kod produktu: BCHKB380120
Opis
Serie łączników - KB380120
Numer katalogowy KB380120
Opis GWOŹDZIE TYPU BRT 21° 3.80-120 GŁADKIE 1.288M
Grubość 3.8 mm
Główka 9 mm
Długość 120 mm