GWOZDZIE 2.8-90MM RING 5M BOSTITCH BCHF280R90Q
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: BOSTITCH
Kod produktu: BCHF280R90Q
Opis
Numer katalogowy F280R90Q
Opis GWOŹDZIE W TAŚMACH 2.80-90 PIERŚCIENIOWE 5M
Grubość 2.8 mm
Główka 7.2 mm
Długość 90 mm