GWOŹDZIARKA PNEUMATYCZNA 100-130mm BRT 21` BRT130-E BOSTITCH BCHBRT130-E
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BOSTITCH
Kod produktu: BCHBRT130-E
Opis
GWOŹDZIARKA BRT130 NA GWOŹDZIE BRT 21 ŁĄCZONE SZEREGOWO POD KĄTEM 21° 130MM MAX
Rodzaj zasilania Pneumatyczne
Waga 6.20 kg
Szerokość 139 mm
Długość 546 mm
Wysokość 445 mm
Pojemność magazynka (max.) 46
BRT 21 Serie łączników:
Grubość (mm) 3.8 (min.) 3.8 (max.)
Długość (mm) 100 (min.) 130 (max.)
Główka (mm) 9 (min.) 9 (max.)
Rodzaj łączenia Plastik
Kąt łączenia 21
Ciśnienie robocze 5.00 - 8.40 BAR 72.00 - 120.00 PSI
Zużycie powietrza w l/strzał przy 5,6 bar 7