GENERATOR 5,5kW 400V AVR Z ROZRUSZNIKIEM NAC GG-3P-50-ES-M-LN
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: GG-3P-50-ES-M-LN
Opis
Moc znamionowa: 5,0 kW
Moc maksymalna: 5,5 kW
Napięcie i częstotliwość prądu: 230V/400V; 50Hz
Prąd znamionowy: 3P7, 3A
Współczynnik mocy: 1
Pojemność silnika: 420 cm3
Silnik: spalinowy, czterosuwowy, jednocylindrowy OHV
Obroty maksymalne: 3800
Rodzaj paliwa: 95 Pb
Klasa jakości: B
Klasa wydajności: G1
Stopień ochrony obudowy: IP23M
Faza: 3
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA: 97 dB(A)
Rozruch: elektryczny- bateria
Pojemność zbiornika paliwa: 25 l
Rodzaj oleju: SAE10W30
Pojemność miski olejowej: 1,1 l
AVR: tak
Ilość gniazd 230V: 2 szt.
Ilość gniazd 400V: 1 szt.