GENERATOR 3,0kW 230V AVR Z ROZRUSZNIKIEM NAC GG-28-ES-M-LN
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: NAC
Kod produktu: GG-28-ES-M-LN
Opis
Moc znamionowa: 2,8 kW
Moc maksymalna: 3,0 kW
Napięcie i częstotliwość prądu: 230V; 50Hz
Prąd znamionowy: 12 A
Współczynnik mocy: 1
Pojemność silnika: 208 cm3
Silnik: spalinowy, czterosuwowy, jednocylindrowy OHV
Obroty maksymalne: 3800
Rodzaj paliwa: 95 Pb
Klasa jakości: B
Klasa wydajności: G1
Stopień ochrony obudowy: IP23M
Faza: 1
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA: 96 dB(A)
Rozruch: elektryczny- bateria
Pojemność zbiornika paliwa: 15 l
Rodzaj oleju: SAE10W30
Pojemność miski olejowej: 0,6 l
AVR: tak
Ilość gniazd 230V: 2 szt.
Ilość gniazd 400V: brak