FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA 900W 2w1 WALIZKA D26204K DEWALT D26204K-QS
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: DEWALT
Kod produktu: D26204K-QS
Opis
Zmienna prędkość od 16000 do 27000 obr/min dla różnych zastosowań.
Kompaktowa i lekka konstrukcja zwiększa łatwość użytkowania i komfort pracy.
Dane techniczne:
Moc pobierana: 900 W,
Moc użyteczna: 620 W,
Prędkość bez obciążenia: 16000-27000 obr/min
Wielkość suwu wgłębnego: 55 mm
Rozmiar tulei zaciskowej:6-8 mm
Maks. średnica freza: 36 mm,
Masa: 2,9 kg,
Długość: 110 mm,Wysokość: 270 mm.
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE:
2 prowadnice równoległe,2 adaptery do odsysania pyłu,tulejka zaciskowa 8 mm,klucz 17 mm,