FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA 1200W +6 FREZÓW /KW1200EKA BLACK+DECKER BDKW1200EKA-QS
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: BLACK+DECKER
Kod produktu: BDKW1200EKA-QS
Opis
Mocny silnik 1200 W zapewnia długą żywotność i doskonałe parametry pracy.
3 tulejki do mocowania frezów o średnicach trzonków 6, 6,35, 8mm
Włącznik z zabezpieczeniem włączenia zapewnia większe bezpieczeństwo.
Blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę freza.
Dane techniczne:
- waga produktu 4,8 kg
- wymiary produktu 28,5 x 27,5 x 36 cm
- jednostka napędowa instalacje paliwowe
- wolt 230 volt
- wat 1200
- max. moment obrotowy 6,1 Nm