FREZARKA DO POŁĄCZEŃ / LAMELOWNICA 701W PJ7000J MAKITA MPJ7000J
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MPJ7000J
Opis
PJ7000 to frezarka - wyrównywarka
Elektronarzędzie wyróżnia kompaktowa i lekka konstrukcja
Frezarka do wszystkich obecnych na rynku kołków płaskich
Obrotowa dysza kurz po to, by ułatwić podłączenie do odsysania pyłu
Piłę wymienia się łatwo dzięki blokadzie wału
We frezarce Makity nie zabrakło wyłącznika slajdów
Kąt regulowany ogrodzenie z ogranicznikami na 0, 45 lub 90 stopni
6 zaprogramowanych głębokości cięcia
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 100mm
Grubość głowni: 4mm
Średnica otworu: 22mm
Ilość zębów: 6
Głębokość cięcia: 22mm
Wejście mocy: 700W
Prędkość bez obciążenia: 11.000 obr
Wymiary (DxSxW):, 302 x 139 x 145 mm
Ciężar: 2,5 kg
W ZESTAWIE:
WOREK NA PYŁ 123150-5
PŁYTKA USTALAJĄCA 415579-2
UCHWYT PAŁĄKOWY 453218-6
KLUCZ DO NAKRĘTEK CZOŁOWYCH 20 782401-1
FREZ DO ROWKÓW 100x22x6Z (4mm) B-20644