FREZARKA DO POŁĄCZEŃ / LAMELOWNICA 18V LI-ION BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DPJ180Z MAKITA MDPJ180Z
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDPJ180Z
Opis
Frezarki do rowków do wszystkich dostępnych w handlu kołków płaskich
Nadają sie również do nacinania szczelin maskowanych w ścianie i suficie
Możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego
Funkcja "anty-restart" zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
Ergonomiczny uchwyt daje większą kontrolę oraz komfort pracy
Łatwa wymiana ostrza - pokrywa ostrza może być otwarta dzięki poluzowaniu śruby mocującej
Bez alkumulatorów i ładowarki
Dane techniczne:
Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 10000 obr/min
Głębokość frezowania: 20 mm
Średnica frezu: 100 mm
Napięcie: 18 V
Wymiary (DxSxW) - 351x139x149 mm