FREZARKA DO POŁĄCZEŃ / LAMELOWNICA 18V 2 x 3,0Ah WALIZKA MAKPAC DPJ180RFJ MAKITA MDPJ180RFJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: MDPJ180RFJ
Opis
Funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1830B (18 V / 3,0 Ah) i ładowarką
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 6500 obr./min
Maks. głębokość frezowania: 20 mm
Średnica frezu: 100 mm
Wymiary (długość całkowita): 351 mm