FREZARKA DO KRAWĘDZI 900W D26200 DEWALT D26200-QS
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: DEWALT
Kod produktu: D26200-QS
Opis
Zmienna prędkość od 16000 do 27000 obr/min dla różnych zastosowań.
Pewny i dokładny mechanizm nastawy głębokości i mocowania napędu.
Aluminiowa obudowa silnika i podstawy zapewnia wysoką żywotność narzędzia.
Duża podstawa 100 mm zaprojektowana dla stabilnego oparcia frezarki na materiale.
DANE TECHNICZNE:
Moc pobierana: 900 W,
Moc użyteczna: 620 W,
Predkość bez obciążenia: 16000-27000 obr/min,
Wielkość suwu wgłębnego: 55 mm,
Rozmiar tulei zaciskowej: 6-8 mm,
Maks. średnica freza: 36 mm,
Masa: 1,9 kg.
W ZESTAWIE:
- prowadnica równoległa,
- adapter do odsysania pyłu,
- tulejka zaciskowa 8 mm.,
- klucz 17 mm,,