BRZESZCZOT DO WYRZYNARKI 51MM 21TPI METAL T118A 5 SZTUK EPM E-540-0050
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-540-0050
Opis
Dane techniczne:
- brzeszczoty wykonane ze stali HSS M2
- zęby faliste, frezowane
- długość całkowita: 75 mm
- długość robocza: 50 mm
- rozstaw zębów: 1,21 mm