BRZESZCZOT DO PIŁY SZABLASTEJ 150MM 6TPI DREWNO S644D 5 SZT. EPM E-540-0100
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: EPM
Kod produktu: E-540-0100
Opis
Dane techniczne:
- brzeszczoty wykonane ze stali HCS (58CrV)
- zęby rozwarte, szlifowane
- długość całkowita: 152 mm
- długość robocza: 130 mm
- rozstaw zębów: 4,23 mm
- ilość zębów na cal (TPI): 6
- typ uchwytu: F
- zastosowanie: drewno konstrukcyjne (<100 mm), boazeria (<100 mm), płyta wiórowa, MDF (6-60 mm), sklejka, tworzywo sztuczne (<100mm)