AKUMULATOROWA FREZARKA DO ROWKÓW 18V 2*3.OAH MAKITA DPJ180RFJ
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Ocena: 0
Producent: MAKITA
Kod produktu: DPJ180RFJ
Opis
Dane techniczne:
Napięcie zasilania: 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0Ah
Prędkość obr. na biegu jałowym: 6500obr./min
Maks. głębokość frezowania: 20mm
Średnica frezu: 100mm
Wymiary (długość całkowita): 351mm