AGREGAT MALARSKI SMARTSPRAY 24H KAEM K2560241300
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: KAEM
Kod produktu: K2560241300
Opis
SPECYFIKACJA:
MODEL: SS 24H
numer katalogowy: 2560-241300
wydajność: 2,4 l/min
max. ciśnienie: 210 bar
silnik: 1300W
napięcie: 220-240V
max. długość węża: 30 m
max. rozmiar dyszy: 0,025”