24V klucz udarowy GD24IW400 GREENWORKS GR3802907
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
24V Klucz udarowy 400 Nm
Model GD24IW400
Urządzenie jest przeznaczone do wkręcania i wykręcania śrub
i wkrętów oraz przykręcania i wykręcania nakrętek.
Urządzenie posiada uchwyt narzędziowy ½ cala (czterokątny). Bardzo wysoki moment obrotowy do 400 Nm, pozwala na precyzjne i dokładne osadzenie materiału łaczącego jak śruba czy wkręt. Prędkość obrotowa regulowana bezstopniowo w przedziale do 2800 obr/min. Wyjątkowym i potrzebnym przy wielokrotnej powtarzalnej pracy jest mozliwość wyregulowania trzech poziomów prędkości pracy. Jednym z głównych parametrów przy wyborze zakrętarki udarowej jest liczba ilości udarów wytwarzanych na minutę. Ten model ma 4000 uderzeń na minutę.
Główną zaletą tego urządzenia jest innowacyjny silnik. Jest to pierwszy klucz udarowy Greenworks 24V z silnikiem bezszczotkowym. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza.
GŁÓWNE CECHY:
  • Kompaktowy rozmiar, niewielka waga
  • Płynna regulacja obrotów w spuście
  • Dodatkowa trzystopniowa regulacja prędkości przyciskiem
  • Obroty prawe / lewe
  • Ergonomiczny, miękki uchwyt
  • Oświetlenie obszaru roboczego LED
  • Metalowa obudowa przekładni
  • Praca z akumulatorem 24V, kompatybilnym z innymi urządzeniami z linii 24V (ogród + elektronarzędzia)
PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE:
  • Napięcie: 24 V
  • Silnik bezszczotkowy
  • Uchwyt: ½” (czterokątny)
  • Maksymalny moment obrotowy: 400 Nm
  • Ilość udarów na min.: 4000
  • Prędkość obrotowa obr/min: 0- 2800
  • Waga: 1,3 kg
POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.
DLACZEGO WŁAŚNIE GREENWORKS?
1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych
2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA
3. Kompleksowa oferta dla domu i ogrodu
4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny
Produkujemy w sposób niezależny od zewnętrznych dostawców komponentów. Mamy całkowitą opiekę nad procesem powstawania produktów i ich jakością. Zatrudniamy ponad 300 inżynierów i posiadamy ponad 1000 patentów. To gwarancja niezawodności, która buduje Twoją markę solidnego sprzedawcy.