.WKRĘTARKA BS 18 LTX-3 BL Q I 2x5,5Ah LiHD METABOX METABO MET603180660
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: METABO
Kod produktu: MET603180660
Opis
Rodzaj akumulatoraLiHD
Napięcie akumulatora18 V
Pojemność akumulatora2 x 5.5 Ah
Maksymalny moment obrotowy przy wkręcaniu miękkim65 Nm
Maksymalny moment obrotowy przy wkręcaniu twardym130 Nm
Regulowany moment obrotowy1 - 18 Nm
Średnica wiercenia w stali16 mm
O wiertła do drewna miękkiego68 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym0 - 450 / 0 - 2000 / 0 - 4000 /min
Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim1.5 - 13 mm
Ciężar bez akumulatora2 kg
Ciężar z akumulatorem3 kg
W zestawie:
Szybkowymienny uchwyt wiertarski Futuro Top „QuickPlus”
Rękojeść pomocnicza
Klucz hakowy
2 akumulatory LiHD (18 V/5,5 Ah)