.PILARKA STOŁOWA DO DREWNA 400V 4200W 315mm TKHS 315 M 4,2 DNB METABO MET103153300
Producent: METABO
Kod produktu: MET103153300
Opis
DANE TECHNICZNE:
Wymiary: 1700 x 700 x 1000 mm
Maks. powierzchnia przylegania: 800 x 600 mm
Wysokość robocza: 850 mm
Wysokość cięcia: 0 - 85 mm
Maks. wysokość cięcia: 90/45° 85 / 53 mm
Maks. szerokość cięcia z ogranicznikiem wzdłużnym: 340 mm
Maks. szerokość materiału przy ograniczniku kątowym: 250 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2990 /min
Prędkość cięcia: 50 m/s
Piła tarczowa: 315 x 30 mm
Zakres pochylania piły: 0 - 45 °
Moc znamionowa: 4200 W
Moc oddawana: 3500 W
Ciężar: 77 kg.
W ZESTAWIE:
Piła tarczowa z zębem naprzemiennym z węglików spiekanych (24 zęby)
Podstawa na kółkach transportowych z uchwytami
Ogranicznik wzdłużny
Ogranicznik kątowy
Przedłużenie stołu (600 x 800 mm)