.LASER LINIOWY 12/18V DCE825D1G18 ZIELONY + 5-PUNKTOWY 1x2,0Ah DEWALT DCE825D1G18-QW
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Ocena: 0
Producent: DEWALT
Kod produktu: DCE825D1G18-QW
Opis
PARAMETRY LASERA KRZYŻOWEGO DCE825D1G18:
zasięg widoczności w pomieszczeniu: 30 m,
zasięg widoczności z detektorem w pomieszczeniu: do 50 m,
klasa lasera: 2, <1mW,
kolor wiązki: zielony
dokładność: ± 3 mm/ 10m,
liczba wiązek: 2 + 5 punktów,
zakres samopoziomowania: ± 4° ,
zasilanie: akumulatory Li-Ion 12V i 18V,
mocowanie do statywu: gwint 1/4`` i gwint 5/8"
WYPOSAŻENIE LASERA KRZYŻOWEGO DCE825D1G18:
laser krzyżowy o wiązce zielonej DCE825G18,
zaczep montażowy na ścianę,
1 x akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah DCB182,